© 2010, Разработка сайта - веб-студия "AV.Com"
 
 
 
Главная     |     Каталог     |     Сделать заказ     |     Контакты     |     Обратная связь
  » Что такое Флайтер
  » Виды Флайтеров
  » Из чего сделан
  » Принцип действия
  » Параметры видимости
  » Нормативные требования
  » Эффективность применения
  » Зарубежный опыт
  » Как правильно носить
  » Вид упаковки
  » Яркий рекламоноситель
  » О необходимости ношения
  Версия для печати
 
 
06-05-2019  В Україні стартував Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху
Із 6 по 12 травня в Україні оголошено Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є привернути увагу суспільства до проблеми високої смертності під час аварій на дорогах. Тематичний тиждень розпочався проведенням прес-брифінгу за участі представників Центру громадського здоров’я МОЗ України, Центру демократії та верховенства права, Бюро ВООЗ в Україні, Глобального договору ООН в Україні, КП "Центр організації дорожнього руху", проекту PITBULL, ГО "Traffic Challenge", U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

«Щороку у світі помирає більше 1,3 млн осіб внаслідок ДТП, крім того, десятки мільйонів отримують поранення або інвалідність щороку або їхнє життя зазнає змін через отримані травми, які мають тривалий вплив на здоров’я. Більшість цих смертей можна було уникнути, тому ми закликаємо кожного учасника дорожнього руху бути відповідальним, адже безпека дорожнього руху – це вибір кожного з нас», - зазначив Владислав Збанадський, заступник гендиректора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

За даними Патрульної поліції України, в 2018 році кількість ДТП склала 150 120, в яких загинуло 3 350 осіб і більше 30 тис. травмовано. Із загального числа ДТП 12 073 сталося з вини водіїв і 743 – з вини пішоходів. Також 87 людей загинуло внаслідок керування в нетверезому стані і 52 – внаслідок перевищення швидкості.

 
   
  ООО "Рефлайт"
c 2010, Все права защищены
© 2010, Разработка сайта - веб-студия "AV.Com"