© 2010, Разработка сайта - веб-студия "AV.Com"
 
 
 
Главная     |     Каталог     |     Сделать заказ     |     Контакты     |     Обратная связь
  » Что такое Флайтер
  » Виды Флайтеров
  » Из чего сделан
  » Принцип действия
  » Параметры видимости
  » Нормативные требования
  » Эффективность применения
  » Зарубежный опыт
  » Как правильно носить
  » Вид упаковки
  » Яркий рекламоноситель
  » О необходимости ношения
  Версия для печати
 
 
14-02-2019  Микола Томенко: Сподіваємось, що батьків не зобов`яжуть купувати флайтери у друзів влади
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду запропонував забезпечити дітей світловідбиваючими засобами для пересування у темну пору.
Ініціатор акції “Рідна країна – безпечна країна” Микола Томенкоповідомив, що схвалює рішення прем`єра й висловив деякі побоювання щодо імплементації його нинішньою владою.
“Наша команда рада, що уряд розділяє наші погляди на безпеку дітей, але під час нашої акції “Рідна країна – безпечна країна” ми поширювали світловідбиваючі флайтери серед школярів безкоштовно. А в даному випадку в мене є побоювання, щоб батьків можуть змусити купувати ці світловідбиваючі засоби у братніх до міністерств структур. Я переконаний – щоб забезпечити школярів сільської місцевості такими елементами достатньо премій декількох посадовців”.
Нагадаємо, що “Рідна країна” ініціювала соціально-просвітницький проект «Рідна країна – безпечна країна», який мав на меті нагадати українським школярам про дотримання правил дорожнього руху та допомогти убезпечити їхнє життя. Учасники цього конкурсу отримали у подарунок від «Рідної країни» патріотичні флайтери.

 
   
  ООО "Рефлайт"
c 2010, Все права защищены
© 2010, Разработка сайта - веб-студия "AV.Com"