© 2010, Разработка сайта - веб-студия "AV.Com"
 
 
 
Главная     |     Каталог     |     Сделать заказ     |     Контакты     |     Обратная связь
  » Что такое Флайтер
  » Виды Флайтеров
  » Из чего сделан
  » Принцип действия
  » Параметры видимости
  » Нормативные требования
  » Эффективность применения
  » Зарубежный опыт
  » Как правильно носить
  » Вид упаковки
  » Яркий рекламоноситель
  » О необходимости ношения
  Версия для печати
 
 
06-06-2016  Діти на дорогах стануть помітними, а водії – почуватимуть себе безпечніше.
В Новопразькій загальноосвітній школі всі учні отримали у подарунок від громадського формування «Ягуар-2006» світловідбиваючі флайтери. Тепер юні жителі одного з найбільших населених пунктів Олександрійщини стануть помітними на дорозі, а водії матимуть яскраву пересторогу на своєму шляху. Безпека для водіїв і пішоходів – ось що означає використання світловідбиваючих елементів. Саме для цього у школі активісти провели зустріч із учнями та педагогічним колективом разом із представником поліції. «Цим заходом ми хочемо вплинути на скорочення дорожньо-транспортних пригод, адже флайтери, які ми сьогодні роздавали і якими будуть користуватись діти, значно підвищать безпеку на дорозі, - розповідає організатор заходу, голова громадського формування «Ягуар-2006» Павло Пасенчук.
Усі учні новопразької школи отримали світловідбивачі флайтери у подарунок, а педагоги – сувеніри від громадського формування. Однак організатор заходу вважає, що дуже важливим є увага не тільки громадськості і поліції до цієї теми: «Хотілось би, щоб і наші політики, і наша влада, вживали більш жорсткі заходи щодо створення законів і підзаконних актів, якими могли б суворо наказувати правопорушників, тоді б і травматизм, і смертність на дорогах була б меншою».
Під час зустрічі, де спілкувались представники громадськості та поліції, учням на прикладах показали як користуватись флайтерами та світло відбиваючими жилетками, яку користь це приносить і як можна ними користуватись щодня. «Ці флайтери дуже допомагають, хоча це здається маленький кружок, але це дуже ефективно вночі, коли вони, попереджають водіїв про рух пішохода. Тобто водій може призупинитись, вибрати безпечну швидкість, щоб уникнути наїзду і врятувати життя», -вважає старший інспектор Олександрійського відділу поліції Віктор Глущенко.
Директор Новопразької школи Валентина Коновалова зауважує, що захисні елементи обов’язково потрібні дітям, тому що в сільській місцевості немає у потрібній кількості переходів, іноді немає і тротуарів, де б дітки могли безпечно ходити, тому це потрібно для безпеки дітей. «Я думаю що ми тепер донесемо цю інформацію до батьків, про це знають вже і наші учні, які розкажуть про користь цих заходів», говорить В. Коновалова. Головне ж те, що наполегливість може дати позитивні наслідки. «Наша організація неодноразово з поліцією проводила такі як сьогодні заходи, але у Олександрійському районі – вперше. Ми майже шість років підряд намагаємось проводити інформаційні, роз’яснювальні заходи у навчальних закладах, а цього року ми вирішили що треба розповсюджувати і рекламувати заходи безпеки і у сільській місцевості». Як розповів організатор заходу, П.Пасченчук, запровадження встановлення світловідбиваючих елементів на дитячому одязі, є гарною практикою ,яка є типовою для багатьох країн світу. Така ж практика може бути законодавчо закріпленою і в Україні. І це могло б врятувати не одне життя.

 
   
  ООО "Рефлайт"
c 2010, Все права защищены
© 2010, Разработка сайта - веб-студия "AV.Com"